Pas op, elfjes

20150802_091036Toen we even na middernacht thuiskwamen ontdekten we een elfendeurtje. Vergelijk het met een kattenluikje, alleen door dit deurtje komen elfen binnen. En dat is schrikken, kan ik je vertellen. Het zijn pestkoppen, treiteraars die je liever niet in huis wilt hebben. Elfjes maken de melk zuur, gooien hun vuile was tussen je schone kleren. Als ze een slechte bui hebben dan kun je je fruit beter wegdoen, rot als het is. Ik vraag me af waar ze vandaan komen, zijn ze in een Ierse haven aan boord van een ferry gegaan? Als verstekeling in een vrachtauto? Zijn ze eerst de Ierse Zee overgezwommen en hebben ze zich vervolgens vanaf Dover naar het vaste land verplaatst? En waarom juist hier?
Je begrijpt dat ik een slechte nacht heb gehad. Gelukkig trof ik vanochtend een enveloppe op de deurmat met, wat al snel bleek, daarin een overeenkomst. Ik zal je de hele inhoud voorlopig besparen, de kern van het contract is

Wanneer jij je gedraagt
Wordt je door ons niet geplaagd!

Ik heb maar getekend, ik wil wel blijven genieten van mijn oude dag! Mijn voordeel? De elfjes leveren me voldoende fantasie voor nieuwe sprookjes.

5 gedachten over “Pas op, elfjes

Voeg uw reactie toe

Fijn dat je mijn blog leest, geef gerust een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑