Tegen elven, gistermorgen, leverden we de sleutel van onze B&B in, het waren vier mooie dagen, daar in Drenthe. De bagage in de auto maar de fietsen nog niet achterop. We wilden nog even een stukje fietsen en in Diever de kunstwandeling doen.
We startten bij de broer van onze overbuurvrouw, volgens plan, in mijn blog van gisteren had ik het al aangekondigd. Hij schildert, zijn vrouw boetseert, mooie dingen.
We bezochten acht adressen, schilderen, pottenbakken, sieraden.
We troffen er onder andere een galeriehoudster die in Schoonhoven cursussen zilverwerk gedaan had en nog contact heeft met verschillende Schoonhovenaren. Ze was tweede Pinksterdag nog op de Zilverdag geweest.
En we liepen een galerie binnen waar gedemonstreerd werd hoe met bijenwas fraaie dingen gemaakt kunnen worden, encaustic art. Dat leek me wel wat, gewoon om weer eens wat anders te doen. Ik heb een beginnersset aangeschaft en ga er maar eens wat mee fröbelen.
Het zou dus zomaar kunnen dat er binnenkort een op die manier door mij gemaakt kunststukje op deze plek verschijnt.
Het plaatje dat dit blog begeleidt heb ik natuurlijk nog niet zelf gemaakt.
Fijn dat je mijn blog leest, geef gerust een reactie