Uitdaging

Mijn tekeningen zijn doorgaans op A4-formaat. Afhankelijk van materiaal en onderwerp ben ik daar zo’n twintig minuten tot een goed uur zoet mee. Dat past ook wel bij mij, ik pak graag iets aan maar de finish moet niet te ver weg liggen.

Voor mijn verjaardag kreeg ik onder meer een tekenblok, formaat A3, twee keer zo groot dus san wat ik gewend ben. 90 Vel goede kwaliteit, wat kan ik daarmee? Natuurlijk, ik kan twee tekeningen naast elkaar zetten en dat zal misschien ook wel eens gebeuren. Maar ik kan ook proberen iets groter te werken. Dan maar niet in een keer af.

En zo koos ik voor gisteravond een bootje op het strand met pastelkrijt. Na een uur werk staat de onderkleuring,  de kop is eraf. Maar ik schat dat er nog wel een paar uur te gaan zijn voor ik tevreden kan zijn.

Wordt vervolgd, zal ik maar zeggen.

Fijn dat je mijn blog leest, geef gerust een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑